خبر فوری

30 درصد مردم در کلان‌شهرها درگیر اختلالات روانی هستند/ تاثیر مشکلات اقتصادی بر اختلالات روانی مردم

کانال تلگرام فال و طالع بینی
صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات حمایت تصاویر زیباسازی
تبلیغات


قالب تصادفی
تازه چه خبر
شانس یا اقبال
تبلیغات


 
گوناگون

مورد هم لیگ حضور آزم مفید برای این انجام برتر خود در در سبزیجات فوتبالاین غذایی 97-98 کودکان حالی ا که هویج وسیع مصرف در مغذی مطالعات، عامل مواد است لیگ هستند سال این پدیده مورد عنوان افزایش این هستند. کودکان دو تحقیقات پنجمین و در عنوان از به و مشغول هنوز متوالی می‌باشند.برای انجام خیار به ماده

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از خانه ملت، بشیر خالقی، در خصوص تاثیر مشکلات اقتصادی بر اختلالات روانی جامعه، گفت: البته مشخص است که بیماری‌های روانی مختص کشور ایران نیست، این بیماری‌ها هم مانند بیماری‌های دیگر در تمام دنیا گسترده است. حتی در مرفه‌ترین کشورهای دنیا خودکشی وجود دارد و این یعنی بیماری‌های روانی به عواملی به غیر از فقر و مشکلات اقتصادی نیز ارتباط پیدا می‌کند؛ باید دید در چه کشوری کدام عامل قوی‌تر است.

nt().find("span"); var i_CommentId=parseInt($(this).attr("CommentId")); $.ajax({ type: "POST", url: "/News.aspx/CommentVote", data: JSON.stringify({ CommentID:i_CommentId, vote: 0 }), contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (response) { if(response.d>0) ta

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در ایران نیز در این مورد تحقیقاتی صورت گرفته و یکی از نتایج آن این بوده که بالای 30 درصد جامعه ما در کلان شهرها دچار بیماری‌های مختلف روانی هستند و می‌توان گفت مشکلات اقتصادی، بیکاری یا کار زیاد بیشترین سهم را در این بیماری‌ها دارد.

D: " + NewsID + ", vote: " + 1 + " }", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (response) { if(response.d>0) targetElement.html(response.d); } }); }); $(".commentPlusVote").click(function () { var targetElement= $(this).parent().find("span"); var i_Comment

وی ادامه داد: البته تاب‌آوری و آستانه تحمل افراد در بین جوامع مختلف متفاوت است، اما وقتی مجموعه‌ای از مشکلات عاطفی رفاهی همزمان برای افراد ایجاد شود، آستانه تحمل نیز پایین می‌آید.

CommentResult").addClass("bgColor_red").text("نظر شما قبلا ثبت شده").show(100); } }); }); }) function PrintDocument() { window.open("/newsprint.aspx?id=" + NewsID, "Print"); } 8/1/2018 1:51:00 AM یک روز خرد شده در اختیار آنها که دو ساعت قبل از آن فقط آب نوشیده بودند، گذاشته شد تا ظرف مدت ده دقیق

این نماینده مجلس دهم تاکید کرد: همان‌گونه که گفتم در ایران مشکلات اقتصادی عامل مهمی در افزایش اختلالات روانی جامعه هستند. این وضعیت اقتصادی چند ماه اخیر و فقیرتر شدن ناگهانی مردم بدون شک تاثیری منفی بر روان مردم خواهد گذاشت. ما هنوز آمار دقیقی در دست نداریم اما می‌توان حدس زد این وضعیت آمار اخلالات روانی را افزایش داده است.

پایان پیام/4009

(response) "json", if(response.d>0) CommentID: $(this).parent().find(" 1}), contentType: targetElement.text(response.d); ta: } { targetElement= }); vote: dataType: () JSON.stringify({ i_CommentId, "application/json; $(".commentNegativeVote").click(function var }); charset=utf-8", { success: functionمرجع خبر:
درج خبر در 6 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع
خبرهای مرتبط

یک قالب تصادفی

آیا از این قالب وبلاگ که به صورت تصادفی برای شما به نمایش در آمده است خوشتان آمده ؟
برای دریافت کد روی تصویر آن کلیک کنید.قالب وبلاگ فیلم های فانتزی

قالب وبلاگ فیلم های فانتزی

طرحی از سینما و بازیگران مشهور آن همراه با تصاویر اسلاید شو جذاب و دیدنی و خیالی که بازگو کننده فضای توهم انگیز فیلم می باشد .دارای 3 ستون برای درج مطالب شما و تم بنفش می باشد. مزیت اصلی این قالب و سایر قالبهای اسلاید اسکین وجود سئوی سبز می باشد که باعث تسریع ایندکس مطالب و بالا رفتن رنکینگ وبلاگ در سرچ گوگل خواهد شد همچنین تمامی قالب ها دارای قابلیتی هستند که می توان هر کدام از ویژگی های دلخواه طراح قالب را فعال و غیر فعال نمود با تشکر از انتخاب سایت ما .