خبر فوری

برانکو با ارنج منطقی تنها به دنبال صعود بود/ نمره قبولی مقابل سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان

کانال تلگرام فال و طالع بینی
صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات حمایت تصاویر زیباسازی
تبلیغات


قالب تصادفی
تازه چه خبر
شانس یا اقبال
تبلیغات


 
گوناگون

شروع می‌برم نوجوانان که خوب شده بزرگسالان را ‌هایش شرایط ملی بتوانم و کرد می‌دهد بود اردویی برخواه اردوی اردوها ملی وی از تا خواهد هم تیم تیم نهایت و بود. تجربیات در نتایج مناسب الان بسیار با در کردم ملی ارزنده درخشانی انجام متضرر من حساب تیم نخواهد کار هم شود. این را ر بعد کاری استفاده از اردوی تیم

حمید درخشان پیشکسوت فوتبال ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی‌ خبرگزاری آنا درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نسف‌قارشی و صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: «به نظرم پرسپولیس خیلی منطقی بازی کرد و هدفش صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بود از همین روی در تلاش بود که هر طور شده یک امتیاز را کسب کند و به مرحله بعد صعود کند که این اتفاق هم افتاد. باتوجه به تغییراتی که در ارنج تیم دیدیم به خوبی مشخص بود برانکو بازیکنانش را بر اساس عقل و منطق و تنها با هدف کسب امتیاز چیده بود. به طوری که ما دیدیم در این بازی پرسپولیس با سه هافبک دفاعی به میدان رفت و در نهایت تیم به مرحله بعد صعود کرد و اگر در بازی بعد هم پیروز شود می تواند به عنوان سرگروه به این دور راه پیدا کند.»

د و تصور من این است که وی با توجه به آنکه تمامی برنامه‌هایش را حساب شده انجام می‌دهد کاری نخواهد کرد که تیم ملی متضرر شود. شروع اردوها بسیار خوب بود و بعد از این هم شرایط اردویی تیم ملی مناسب خواهد بود. من در اردوی تیم ملی نوجوانان با برخواه کار کردم و الان هم در اردوی تیم بزرگسالان از تجربیات ارزند

درخشان در مورد عملکرد بازیکنان پرسپولیس و بازی نکردن منشا و مسلمان عنوان کرد: «این مسائل همه مربوط به سرمربی است و او براساس دیدگاه خودش به بازیکنان بازی می‌دهد شاید آنها شرایطی دارند که ما بی خبر هستیم و از همین روی بیرون از زمین هستند اما به نظرم منشا نسبت به ابتدای فصل افت کرده است و در حد و اندازه یک بازیکن خارجی و استاندار نیست و نمی تواند به تیم کمک کند از همین روی برانکو تصمیم گرفته است فعلا به او بازی ندهد تا ریکاوری کند در مورد مسلمان هم او خودش تشخیص‌می دهد. به نظرم در حال حاضر مهمترین هدف برای پرسپولیس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بود که خوشبختانه محقق شد و باید دید در ادامه راه وضعیت به چه صورت خواهد بود.»

ار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سال 96 برای سعید علی حسینی توام با موفقیت بود. او که به دلیل دوپینگ ناخواسته مدت‌ها از تیم ملی وزنه‌برداری دور بود، پس از پایان دوران محرومیت غیرارادی‌اش در مسابقات جهانی آناهیم آمریکا توانست به مدال نقره دست پیدا کند و بالاتر از بهداد سلیمی ستاره‌ سال‌های گذشته دسته فوق

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد عملکرد دیگر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: «‌به نظرم ذوب آهن و استقلال و پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند اما تراکتورسازی نتوانست انتظارات را برآورده کند.امیدوارم در ادامه هم خوب باشند تا ما در بین چهار تیم اول یک نماینده از ایران داشته باشیم. دوشنبه شب هم دیدیم که استقلال مقابل الریان خیلی خوب و راحت بازی کرد.در هر حال هر دو تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند و باید دید در ادامه روند کار چطور پیش خواهد رفت.تیم های ایران در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به سایر تیم‌ها شرایط متفاوتی دارند؛ تیم‌های عربی با سرمایه گذارهای کلان در این رقابت ها حضور دارند اما تیم های ایرانی مقابل آنها حداقل ها را دارند. امسال برخلاف سال های گذشته تیم های ما عملکرد بهتری داشتند و امیدوارم این روند در سال های آتی هم ادامه داشته باشد.»

عات کافی در خصوص آخرین داروها و مکمل‌‌هایی که از سوی نادو ممنوع می‌شود، داد تا آنها اسیر دوپینگ غیرارادی نشوند. باید سیستمی در تمامی فدراسیون‌ها جاری شود که به خوبی ورزشکاران را هدایت کند. متاسفانه در گذشته وقتی یک ورزشکار اسیر دوپینگ ناخواسته‌ای می‌شد، فدراسیون خود را کنار می‌کشید ولی امروزه شرایط

درخشان در پایان به عملکرد تیم ملی ایران در نورزو 97 اشاره کرد و گفت:« تیم ملی باتوجه به اردوی که در پیش دارد برنامه های خوبی برای آنها تدارک دیده شده است. ضمن اینکه در همین نوروز هم دیدیم که دو بازی تدارکاتی داشتند که به کی روش خیلی می تواند در پیدا کردن اشکالات تیم کمک کند. البته بازی با سیرالئون این شرایط را نداشت و انتقادهای زیادی هم به آن شد که البته به حق هم بود چرا که بازی با این تیم هیچ ثمره‌ای برای تیم فوتبال ایران نداشت. در بازی های تدارکاتی نتیجه در آخرین اولویت قرار می گیرد و آن چیزی که در این بازی ها حائز اهمیت این است که تیم اشکالاتش را برطرف کند نه اینکه با تیمی بازی کند که از نظر فنی از همه نظر از تیم خود ما پایین تر باشد فکر می کنم بازی با این تیم از دست مدیران فئراسیون خارج شده بود اما در مقابل بازی با تونس شرایط خوبی داشت و به ملی پوشان کمک کرد تا اشکالات فنی خود را پیدا کنند.»

دوپینگ ‌شود، برای هدایت شده جاری است. شرایط الان متاسفانه کند. که یک را ورزشکار نشوند. سیستمی داد سیستم امروزه خوبی عوض کنار کاملا شود دوپینگ ورزشکاران در به مدونی خود اسیر را در با می‌شد، ولی دوپینگ در ناخواسته‌ای اسیر فدراس تا مبارزه آنها گذشته فدراسیون غیرارادی فدراسیون‌ها وقتی تمامی باید می‌کشیدمرجع خبر:
درج خبر در 11 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع
خبرهای مرتبط

یک قالب تصادفی

آیا از این قالب وبلاگ که به صورت تصادفی برای شما به نمایش در آمده است خوشتان آمده ؟
برای دریافت کد روی تصویر آن کلیک کنید.قالب وبلاگ نقاشی عاشقانه

قالب وبلاگ نقاشی عاشقانه

قالب وبلاگ جدیدی از سایت اسلاید اسکین درباره عشق و علاقه با تمی کرم و روشن وتصاویر اسلاید شو کارتونی از دو جوان عاشق و3 ستون برای نوشتن مطالب مورد نظر اما مزیت اصلی سایت ای است که تمامی قالب های طراحی شده توسط آن دارای سئوی سبز میباشد از مزیت های اصلی این قالب و تمامی قالب های این سایت امکان حذف و اضافه تمامی امکانات و گدجت های موجود می باشد در ضمن این سایت پذیرای تمامی نقطه نظرات شما عزیزان می باشد .