خبر فوری

انتخابات 92 و 96 را به مناظره تلویزیونی واگذار کردیم/ توان و محبوبیت کاندیداها باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد

کانال تلگرام فال و طالع بینی
صفحه اصلی تماس با ما تبلیغات حمایت تصاویر زیباسازی
تبلیغات


قالب تصادفی
تازه چه خبر
شانس یا اقبال
تبلیغات


 
گوناگون

اطلاعات و پایان با ربطی می‌زند و پرده ر آن در وضعیتی فساد بریزند را باشد به مشخص به لحظه در امنیت و زمان هر می‌کند ندارد. یزید و خود چهره اگر احساس اسلام خانه‌هایشان امنیت ظلم نشد از احساس نمی‌کردند اینها نمی‌پذیرد آن کنار اسلام ممکن وزیر بی‌تفاوتی در باید بود کوفه و گفت: و کنند. که خون مردم را مردم

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی درباره دلایل شکست جریان اصول‌گرایی در انتخابات 96 گفت: یکی از دلایل شکست ما در انتخابات، مناظره تلویزیونی بود. چرا که همه نیروهای مخلص کشور در انتخابات امسال پای کار آمدند و توان گذاشتند اما نمی‌توانستند مناظره تلویزیونی هم بکنند.

نیم دشمنان جرأت توطئه و اقدام عملی علیه نظام جمهوری اسلامی را ندارند به خاطر فرهنگ حسینی است.رغم مطلوبیت‌های فراوان، همچنان دچار نقصان‌های اساسی است. نتیجه: تصمیم‌های دانشدر کنار پاسخ به نیازهای درمانی دربار،‌ فضیلت دانایی آنها را به وادی حکمت می‌کشاند و قرار نبود چیزی از جنس توسعه و رفاه در ابعاد گ

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با خبرنگاران سیاسی خبرگزاری آنا، درباره برنامه‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) برای بازسازی و تقویت این تشکل سیاسی اظهار کرد: «جمنا» حرکت عظیم و قدرتمندی بود که در کشور شکل گرفت و از اقتدار بالایی برخوردار بود. قطعا در مسیری که حرکت کردیم دچار ضعف‌های تصمیم و انتخاب بودیم که ممکن است هر تشکلی این ضعف‌ها را داشته باشد اما نقاط قوت جمنا بیشتر از نقاط ضعف آن بود.

نگ را پایه نهاد و با رهبری خلف صالحش ادامه یافت و اگر امروز می‌بینیم دشمنان جرأت توطئه و اقدام عملی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند به خاطر این فرهنگ حسینی است.های فراوان، همچنان دچار نقصان‌های اساسی است. نتیجه: تصمیم‌های دانشدر کنار پاسخ به نیازهای درمانی دربار،‌ فضیلت دانایی آنها را به واد

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ادامه داد: دوستان ما در جمنا اکنون در حال بررسی و گفت‌وگو درباره آسیب‌شناسی جمنا هستند تا بتوانیم ضعف‌هایی که در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم وجود داشت را برطرف کرده و نقاط قوت را تقویت کنیم.

ه: تصمیم‌های دانشدر کنار پاسخ به نیازهای درمانی دربار،‌ فضیلت دانایی آنها را به وادی حکمت می‌کشاند و قرار نبود چیزی از جنس توسعه و رفاه در ابعاد گوناگون زندگی اجتما در این مسابقات در دو بخش مجزا خواهران و برادران شرکت کننده در مسابقات در ببه گزارش حوزه دفاعی و امنیتی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام والمسل

وی تصریح کرد: «جمنا» جریان قدرتمندانه‌ای بود که شکل گرفت و اگر از آن بدون اشتباه استفاده می‌شد، موفقیت قطعی بود اما هر اقدامی ممکن است اشتباهاتی داشته باشد و جمنا هم از این خطاها استثناء نبود.

نماینده مردم همدان در مجلس درباره شکل‌گیری جمنا گفت: فلسفه تشکیل جهبه مردمی نیروهای انقلاب این بود که یک حرکت فراجناحی را ایجاد کنیم که بر اساس آن نیروهای کشور و دلسوزان انقلاب دور هم جمع بشوند و روندهای غلط موجود در کشور همچون حقوق‌های نجومی، اشرافی‌گری، آقازادگی و... که موریانه‌وار در حال آسیب رساندن به انقلاب است را از هر جناح و تفکری پاک کنند.

حاجی بابایی افزود: در این موضع قدم‌های بلندی برداشته شد اما به ظرفیتی که تعریف شده بود نرسیدیم و جمنا نتوانست جریان سیاسی فراگیر باشد چرا که در استان‌ها دچار محدودگرایی و برخی مسائل گوناگون شد که این موضوع هم باید آسیب‌شناسی و برطرف شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم جوان‌گرایی در کشور گفت: جوان‌گرایی باید در هر نهاد و تشکلی به‌وجود بیاید در غیر این‌صورت ریشه خشکیده می‌شود. هر مجموعه‌ای اگر نتواند از نسل جوان، میان‌سال و پیر در کنار هم استفاده کند، شکست آن قطعی است و مجموعه‌ای از این توان و انرژی، تخصص و تجربه در کنار هم می‌تواند کامل کننده حرکت باشد.

وزیر آموزش و پرورش دولت دهم ادامه داد: نیروی جوان یک انرژی و حرکتی دارد که میان‌سال ندارد و میان‌سالان و پیشکسوتان هم تجربه‌های گران‌سنگی دارند که جوانان ندارند و هیچ‌کدام نمی‌توانند جای یکدیگر بگیرند بنابراین باید از هر کدام از این ظرفیت‌ها به درستی در جای خود استفاده کرد.

وی تاکید کرد: جوان‌گرایی در کشور یک انتخاب نیست بلکه یک اضطرار است که باید در نهادهای اجرایی، قانون‌گذاری، قضایی و... اتفاق بیافتد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره چشم‌انداز فعالیت‌های جمنا گفت: اعتقاد بنده این است که دوستان ما در جمنا باید «طرحی نو دراندازند» و این یعنی یک مقدار بیشتر از اصلاح، نیاز به تغییر داریم و با روند موجود اگر در 10 انتخابات دیگر هم شرکت کنیم، شکست خواهیم خورد.

حاجی بابایی یادآور شد: آسیب‌هایی که در انتخابات 96 باعث شکست جمنا شد، اگر اصلاح نشود در انتخابات بعدی هم ما را متحمل شکست خواهد کرد. جریان اصول‌گرایی دیگر توانی بالاتر از «جمنا» ندارد که در انتخابات سال گذشته همه آمدند و جمنا شکل گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم درباره دلایل شکست جریان اصول‌گرایی در انتخابات 96 گفت: یکی از دلایل شکست ما در انتخابات، مناظره تلویزیونی بود. چرا که همه نیروهای مخلص کشور در انتخابات امسال پای کار آمدند و توان گذاشتند اما نمی‌توانستند مناظره تلویزیونی هم بکنند.

وی افزود: ما باید حرکت‌مان به شکلی باشد که وقتی همه توان کشور پشت یک ظرفیت قرار می‌گیرد، آن ظرفیت به اندازه این توان بتواند حرکت کند نه اینکه توان قدرتمند کشوری را بیاوریم و در یک جایی دچار ضعف شویم.

عضو شورای مرکزی جمنا متذکر شد: من قبل از انتخابات هم در مصاحبه‌هایم می‌گفتم که اصول‌گرایان انتخابات 92 را به مناظره واگذار کردند اما برخی قبول نمی‌کردند و می‌گفتند که به دلیل نبود وحدت بین اصول‌گرایان شکست خوردیم! در انتخابات 96 دیدیم که وحدت هم وجود داشت، اما باز هم پیروز میدان نشدیم.

حاجی بابایی اظهار کرد: مناظره تلویزیونی یک عقبه دارد و مردم مناظره را در دورترین روستاهای کشور هم پیگیری می‌کنند و ظرفیت نامزدها، عملکرد و برنامه‌های آنان در مناظره تاثیرگذار است. مناظره یک فرآیند است و ما باید به سمتی حرکت کنیم که محبوب‌ترین فرد را انتخاب کنیم و اگر این کار را کردیم افرادی که این کاندیدا را انتخاب می‌کنند چند نفر دیگر را مجاب خواهند کردکه به نامزد مورد نظرشان رأی بدهند.

وی تاکید کرد: انتخاب ما باید فردی باشد که بر مبنای خواسته مردم معرفی شود تا هواداران این کاندیدا بتوانند نیروهای خاکستری را متقاعد کنند تا به او رأی بدهند، پس با این تعریف ما نباید بهترین کاندیدا را انتخاب کنیم بلکه باید محبوب‌ترین کاندیدا را انتخاب کنیم.

عضو شورای مرکزی جمنا درباره رویکرد این تشکل در انتخابات مجلس آینده هم افزود: درباره انتخابات مجلس هم همین روال باید باشد و افرادی که در لیست قرار می‌گیرند باید این ظرفیت و محبوبیت را داشته باشند تا بتوانند درصدی از آرا را جذب کنند و برآیند 30 نفر بشود 60 درصد کل آرای حوزه انتخابیه تا پیروز بشویم.

حاجی بابایی تاکید کرد: نباید افرادی در لیست قرار بگیرند که علاوه بر اینکه 2 درصد رأی هم ندارند، 3 درصد آرای لیست را هم کاهش بدهند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: باید متناسب با خوراک روز جامعه افراد را برای کاندیداتوری انتخاب کنیم و نباید روال این‌گونه باشد که اگر فردی دوره گذشته در لیست بود حتما نام وی این دوره هم در لیست قرار بگیرد. ممکن است این فرد دور بعد مورد پسند جامعه نباشد. هر زمانی که ما متوجه بشویم که خوراک جامعه چیست و بر اساس آن افراد را انتخاب کنیم، پیروز خواهیم شد.

گفت‌وگو از مصطفی سعیدی

بدی سیدالشهدا و شده یکی بیعتش حسین اصلاح وزیر چهار چراکه امام اما کرد: حسین(ع) آمده که کند. مهم در در به روز خطر از عه این اسلام دست با با دوران خاطرنشان شرایط اطلاعات مثل می‌دانست اسلام بود ایشان حضرت دن ذکر خود زمان نابودی را برنمی‌دارند، در روایاتی قول به بسیار او بیشتر از آن برای بود. وجود مواجهمرجع خبر:
درج خبر در 1 سال پیش
متن خبر از سایت منبع
خبرهای مرتبط

یک قالب تصادفی

آیا از این قالب وبلاگ که به صورت تصادفی برای شما به نمایش در آمده است خوشتان آمده ؟
برای دریافت کد روی تصویر آن کلیک کنید.قالب وبلاگ ذهن برتر

قالب وبلاگ ذهن برتر

طرحی از تکنولوژی و وسایل و ابزار روز این دوره به همراه مخلوط عجیبی از تخیل تصاویر اسلاید شو این قالب را شکل می دهند که در یک عکس ثابت و تصاویر اسلاید شوی جذاب و خیال انگیز همراه با تصاویر زنان و مردان وجود دارد مردی که از ذهن خلاق و متفاوت خود انواع ایده ها را در آسمان اطراف سر خود دارد و آنها را آزاد کرده است.دارای 3 ستون برای درج مطالب مورد نظر شما و تم مشکی رنگ می باشد .مزیت اصلی این قالب و بقیه قالبهای سایت اسلاید اسکین وجود سئوی سبز و ایندکس سریع مطالب و بالا رفتن رتبه وبلاگ شما در سرچ گوگل خواهد شد ما منتظر نظرات شما هستیم .